Xbox Еден Комплет За Играње И Полнење

Xbox Еден Комплет За Играње И Полнење

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Компатибилен со оригиналниот Безжичен контролер Xbox one и новиот безжичен контролер White Xbox Полнење литиум Јонска батерија пакет. Компатибилен Со Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Windows 10. Кабел за полнење. Целосно полнење за помалку од 4 часа. Полначи за батерии : Автоматско Исклучување, мини-USB конектор. Кажете збогум на disp батерии за еднократна употреба. Компатибилен со оригиналниот Безжичен контролер Xbox one и новиот безжичен контролер White Xbox. Полнење литиум Јонска батерија пакет. Компатибилен Со Xbox One X, Xbox One S, Xbox One, Windows 10. Кабел за полнење. Целосно полнење за помалку од 4 часа. Полначи за батерии : Автоматско Исклучување, мини-USB конектор. Кажете збогум на disp батерии за еднократна употреба. Чувајте го дејството со Комплетот За Репродукција И Полнење Xbox One. Дополнете додека играте или потоа, дури и кога Вашиот Xbox е во мирување. Долготрајната батерија на полнење целосно се полни за помалку од 4 часа. Кажете збогум на батериите за еднократна употреба и мора да ги замените среде игра. • Полнење додека играте и кога конзолата е во режим на подготвеност • Заштедете пари со тоа што не мора да купувате bat батерии за Вашиот Безжичен Контролер • ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ЛЕР на кабелот • Целосно се полни под 4 часа.

Основните својства

Додатоци на производот