Програма на програмата за програми за сувенири на концерт на Бил Хејли и Кометите 1957 година

Програма на програмата за програми за сувенири на концерт на Бил Хејли и Кометите 1957 година

Това е достапна
DEN 3199.84
Количина на стоки:

Оригинална програма за концерт на сувенири од Бил Хејли и Кометите 1957 Велика Британија турнеја 16 страници на одлични написи и фотографии од Хејли и групата. Мерки 8 1/2 "x 10 3/4". Фер до добра состојба. Покажува абење и има вертикална бразда до средина. Нема лабави страници.

Основните својства

Додатоци на производот