Реткоелектричен Нов Вентилатор За Ладење Компатибилен Со Infiniti Fx35 3.5 L 2007-2008 По Дел Броеви 21481-CL80A 21481CL80A 21483-CG010 21483CG010 21486-AX000 21486CD000 21487-CL80A 21487цл80а

Реткоелектричен Нов Вентилатор За Ладење Компатибилен Со Infiniti Fx35 3.5 L 2007-2008 По Дел Броеви 21481-CL80A 21481CL80A 21483-CG010

Това е достапна
DEN 404.80
Количина на стоки:

Компатибилен Со Инфинити, Нисан и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : НИСАН : 21481-CL80 A 21481 CL80 A 21483-CG010 21483 CG010 21486-AX000 21486 AX000 21486-CD000 21486 CD000 21487-CL80 A 21487 CL80 A, PERTSLINK : ВО3115104, опис на предметот : ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ, ТИП НА ЕДИНИЦА : НИСАН, МАТЕРИЈАЛ ЗА ПОКРОВОТ : ПА+ГФ, ВКЛУЧЕНА Е ПЛАШТЕНИЦА : ДА, ТИП НА ВЕНТИЛАТОР : ДВОЕН, МАТЕРИЈАЛ ЗА СЕЧИЛОТО НА ВЕНТИЛАТОРОТ : ПА+ГФ, ТИП НА КОНЕКТОР : МАШКИ, КОНЕКТОР ТЕРМИНАЛ КОЛИЧИНА : 6, КОЛИЧИНА НА КОНЕКТОР : . Заменува : КОЛИЧИНА : 1. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Мотор Ладење Вентилатор-Конектор Количина : 1 Конектор Терминал Количина : 6 Конектор Тип : Машки Вентилатор Сечилото Материјал : ПА+ГФ Покровот Вклучени : Со Покровот Материјал : ПА+ГФ Извор : Резервни. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН Со Инфинити, Нисанисан : 21481-CL80 A 21481 CL80 A 21483-CG010 21483 CG010 21486-AX000 21486 AX000 21486-CD000 21486 CD000 21487-CL80 A 21487cl80apartslink : Во3115104item опис : ЛАДЕЊЕ FANUNIT ТИП : NISSANSHROUD МАТЕРИЈАЛ : ПА+GFSHROUD ВКЛУЧЕНИ : YESFAN ТИП : DUALFAN СЕЧИЛОТО МАТЕРИЈАЛ : ПА+GFCONNECTOR ТИП : MALECONNECTOR ТЕРМИНАЛ КОЛИЧИНА : 6 CONNECTOR КОЛИЧИНА : 1 АПЛИКАЦИИ ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ВАШИОТ OEM ДЕЛ БРОЈ ОД ВАШАТА ОРИГИНАЛНА ЕДИНИЦА ЗА ДА ПОМОГНЕТЕ ОБЕЗБЕДЕТЕ ФИТИНГ.

Основните својства

Додатоци на производот