Алукулер Радијатор за СУЗУКИ ГСХ1300Р Хајабуса 1999-2007, Сите Алуминиумски Радиадор

Алукулер Радијатор за СУЗУКИ ГСХ1300Р Хајабуса 1999-2007, Сите Алуминиумски Радиадор

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Големина на јадрото : 16 "х 94 " х 1"; Вкупна Големина : 19 "х 11. Влез/Излез : 1 "/ 1". Американската локална испорака услуга. 100% истекување и тестиран притисок. Внимателно изработени до исклучителни стандарди ЗА ое за прецизно вклопување. Целосна алуминиумска конструкција со издржливи, тиг заварени крајни резервоари. Американската локална испорака услуга. ВЕ МОЛИМЕ проверете ја големината и сликите пред нарачката. Овој Радијатор Компатибилен со : сузуки ХАЈАБУСА GSXR 1300 GSX 1300 R 1999-2007 Pls проверете ја големината и сликите пред нарачката. Целосно поставено во кутија и 100% сосема нов Целосен Алуминиум Со Високи Перформанси Сите наши производи се 100% целосно тестирани За да обезбедат врвен квалитет Без Дадени Упатства за Монтирање! Радијаторот Пристигна Оштетен? Сите алуминиумски радијатор е лесно доби штета за време на превозот, ние нудиме целосна наплата или замена ако вашата нарачка пристигна оштетена. (потребни се јасни слики од оштетениот радијатор и кутијата за пакување пред да испратиме или вратиме) Радијаторот Што Протекува/Не Работи откако Ќе Се Инсталира? 12 Месеци гаранција. (потребни се јасни слики за протекување детали пред да понудиме решение) Контактирајте не ако имате било какви прашања!.

Основните својства

Додатоци на производот