Брег ДО Брег 3894v Печат

Брег ДО Брег 3894v Печат

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Произведени според СТАНДАРДИТЕ НА АФБМА користејќи висококвалитетни материјали Брегот до Брегот обезбедува широк спектар на заптивки за нафта и маснотии, вклучувајќи единечни и двојни усни. Заптивките се произведуваат со нитрилни, полиакрилатни, флуороеластомерни и тефлонски материјали. Понудата за заптивки од Брег до Брег вклучува апликации за крај на тркалата, мотор, диференцијал и пренос/трансакс. Други апликации вклучуваат трансфер случај, серво управување и земјоделски. Склоповите на моог хаб се докажани со перформанси, тестирани со квалитет и се достапни за широк спектар на странски и домашни возила. Нивните подобрувања во дизајнот специфични за апликацијата обезбедуваат подолг век на траење, помазно работење и оптимални перформанси на СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ.

Основните својства

Додатоци на производот