ЗА ЖАЛ Машки Кисела Топка Чевли Бадминтон Чевли Машки Тениски Чевли Затворен Терен Чевли Рекет Сквош Одбојка Чевли

ЗА ЖАЛ Машки Кисела Топка Чевли Бадминтон Чевли Машки Тениски Чевли Затворен Терен Чевли Рекет Сквош Одбојка Чевли

Това е достапна
DEN 735.84
Количина на стоки:

Гумен ѓон ●Моден Нов Дизајн●овие тениски чевли за мажи имаат едноставен и стилски дизајн. Нема дополнителна декорација, но имаат различни бои за да ги исполнат вашите опции. Функции за покривање модни Патики погодни за различни спортови со топки и други дневни спортови. ●Мек И Дише Горниот Дел Од Мрежата Што Дише И супер мек микрофибер горен дел за адаптивно вклопување. Технологија и материјал против мирис чувајте ги нозете чисти и ладни. Машките врвки за чевли за мариноване се совршени за терен бидејќи секој не сака долги врвки за чевли да се сопнуваат за време на играта. ●Гумен Надворешен Ѓон ●нашиот ѓон за чевли за бадминтон е изработен од необележувачка, ултра лесна природна гума со графички дизајн на жлебот нуди одлично држење и издржливост. Дозволувајќи ви да играте најдобро на тениското игралиште. ●Дизајн За Амортизирање на влошки●внатрешноста на одбојкарските чевли за мажи користи високо Еластични влошки од мемориска пена за да додаде амортизирање. Уникатниот дизајн на задното стапало обезбедува дополнителна поддршка. ①Повеќе Прилики Чевлите За Обука На Терен се погодни за разни дневни прилики, спортови во затворени простории и на отворено, како што се тенис, мариноване, бадминтон, сквош, голф, џогирање, трчање итн.

Основните својства

Додатоци на производот