Мондета Жени Активни Хеланки

Мондета Жени Активни Хеланки

Това е достапна
DEN 479.20
Количина на стоки:

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Упатства за нега : Машинско Перење. Тип на вклопување : Редовно. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Упатства за нега : Машинско Перење. Тип на вклопување : Редовно. Страничниот Џеб на Дамите мондета Е Затегнат Со 4-насочно истегнување, својства што ја отстрануваат Влагата, странични џебови со Мрежа, стил Со Висок струк и детали за решетката.

Основните својства

Додатоци на производот