ИУГА Тениски Здолништа За Жени Со Џебови Шорцеви Спортски Голф Скортови Здолништа За Жени Скортови За Трчање Со Висок Струк

ИУГА Тениски Здолништа За Жени Со Џебови Шорцеви Спортски Голф Скортови Здолништа За Жени Скортови За Трчање Со Висок Струк

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

88% Полиестер, 12% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. #Двојно Возбудливо Атлетско Здолниште : iuga двослоен неправилен ruffle skort е дизајниран за удобност, стил и движење. Нашите тениски здолништа за жени имаат вградени шорцеви за да го подобрат вашиот опсег на движење додека обезбедуваат доволно покривање во текот на играта, и можете самоуверено да се движите на теренот. Плус, вградените шорцеви додадоа силиконски рачки на полите за да ја решат вашата грижа за возење нагоре. 2 Еластични Џебови : ова тениско здолниште е дизајнирано со 2 џебови за чување тениски топчиња, телефон, картички и други најважни работи, оставајќи ги рацете слободни да се фокусираат на вашата вежба. Дополнително, џебовите функционираа со ултра еластичност, што може совршено да ги задржи работите да останат на место за време на вашето прекумерно движење. Иуга женското здолниште за голф со висок струк е направено од 88% полиестер, 12% спандекс, обезбедувајќи кул и дише искуство при носење во летните горештини. Материјалот дише, ја отстранува потта и е отпорен на брчки, спречува таложење на мирис и ве одржува ладни и суви со часови дури и за време на најинтензивните тениски натпревари. Висока Контрола На Половината И Стомакот : Лизгајте ги овие спортски плисирани здолништа со шорцеви и удрете го теренот со стил подготвен за изведба! Дебелиот појас може да го скрие стомакот и да остане во положба без да се тркала надолу додека вежбате.

Основните својства

Додатоци на производот