Официјални жени на колеџ во Венли, женски колеџ/дуксери за мажи

Официјални жени на колеџ во Венли, женски колеџ/дуксери за мажи

Това е достапна
DEN 415.84
Количина на стоки:

100% памук Повлечете го затворањето. Покажете се со вашата официјална NCAA Alabama Crimson Tide Pride со оваа официјално лиценцирана облека! Погледнете официјално на денот на играта во нашата автентична Алабама Crimson Tide Gear!. Нашите одлични клиенти можат да очекуваат долготрајна способност за абење со оваа унисекс премиум дуксери. Нашите уникатни дизајни се отпечатени на ткаенини со највисок квалитет во САД. Се гордееме со тоа што му нудиме на секој клиент 100% гаранција за задоволство! Ако не сте задоволни од нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви го вратиме веднаш. Машинско миење ладно со како бои, сува мала топлина. Облеката е пред-смачкана. Оваа супер мека маичка е пријатна фаворит за секого. Се одликува со лабава вклопување што изгледа одлично на сите форми и големини!. Неверојатни производи за новини на Венли кои се најдобри во универзумот. Сите производи на Венли се отпечатени исклучиво во Соединетите држави. Сите наши дизајни се достапни во дуксери, раглани, врвови на резервоарот, екипаж, машки, женски и младински големини и доаѓаат во најразлични различни бои. Проверете ја нашата продавница во Венли за да ги видите сите!.

Основните својства

Додатоци на производот