Лмдудан Женски Оглавник Вратот Без Ракави Боди Долг Фустан Страничен Шлиц Шупливи Макси Фустани Мода Солидна Партија Клуб Фустан

Лмдудан Женски Оглавник Вратот Без Ракави Боди Долг Фустан Страничен Шлиц Шупливи Макси Фустани Мода Солидна Партија Клуб Фустан

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Сарафани/Забава/Плажа/Матурска облека и така натаму Произведено во САД Или Увезено Fast Брза ИСПОРАКА standard стандард : 10-14 Дена / Забрзано : 5-8 Дена. Почитувани Кралица, ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА на СЛИКА!. Г затворање Прстен. Материјал : миди фустан Со Цветен принт е изработен од многу мека ткаенина од мешавина од полиестер/ спандекс, ткаенината е квалитетна ткаенина. супер мала тежина и дише, се протега, но ја одржува формата, не гледа, совршен за лето и други сезони. Уникатен Дизајн : фустан со џебови, вратот на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит појас за самоврзување, класични ленти, мек и растеглив фустан од памучна мешавина. Оваа летна страна сплит макси фустан имаат цврста и вратоврска боја печатена боја, костум за секојдневен/плажа/забава/дневно / канцеларија/формално/дома. Инструкции за перење : Машинско перење, препорачајте со торба за перење / Закачете Или Исушете Ја Линијата. Expackage : 1pc фустан. Сарафани/Забава/Плажа/Матурска облека и така натаму. Произведено во САД Или Увезено Fast Брза ИСПОРАКА standard стандард : 10-14 Дена / Забрзано : 5-8 Дена. Почитувани Кралица, ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА на СЛИКА!. Г затворање Прстен. Материјал : миди фустан Со Цветен принт е изработен од многу мека ткаенина од мешавина од полиестер/ спандекс, ткаенината е квалитетна ткаенина. супер мала тежина и дише, се протега, но ја одржува формата, не гледа, совршен за лето и други сезони. Уникатен Дизајн : фустан со џебови, вратот на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит појас за самоврзување, класични ленти, мек и растеглив фустан од памучна мешавина. Оваа летна страна сплит макси фустан имаат цврста и вратоврска боја печатена боја, костум за секојдневен/плажа/забава/дневно / канцеларија/формално/дома. Инструкции за перење : Машинско перење, препорачајте со торба за перење / Закачете Или Исушете Ја Линијата. Expackage : 1pc фустан. ʕᴥʔ ви посакувам пријатно шопинг искуство Во лмдудан. } Материјал : памук, полиестер, спандекс; добар квалитет, мек и удобен. Сезона : пролет, Лето,Aut, Зима. Стил : секојдневен, лабав, преголем, стилски, симпатичен, ласкав.

Основните својства

Додатоци на производот