Мауи Џим Машки И Женски Канаио Брег Поларизирани Завиткајте Очила За Сонце

Мауи Џим Машки И Женски Канаио Брег Поларизирани Завиткајте Очила За Сонце

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Стаклени Леќи Најлонска рамка. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 61 милиметри. Висина на објективот : 38 милиметри. Мост : 17 милиметри. Рака : 127 милиметри. Кликнете на врската Мауи Џим погоре за да ја посетите нашата продавница за брендови, каде што можете да го најдете целиот наш каталог на очила за сонце. Сите Очила За сонце Мауи Џим имаат поларизирана технологија За леќи Плус 2 која оди подалеку од заштитата на очите од отсјај и штетни УВ зраци со подобрување на боите за да ја открие вистинската убавина на светот околу вас. Уживајте во крајната ув заштита во комбинација со премуим стил, неверојатна издржливост, визија без отсјај и патентирани технологии за зајакнување на бојата. Сини Хаваи-Нашата сина огледална обвивка обезбедува стилски нов изглед кој нуди исто неверојатно подобрување на бојата и јасност како и сите други леќи На Мауи Џим. Рамки изградени од лесен, инјектиран најлон, дизајниран за екстремна удобност и продолжено време на абење. Мауи Џим носи стил на плажа на секој терен со Очилата за сонце На Брегот На Канаио. Квадратни рамки со врвен стил на завиткување. Интегрирани шарки. Вметнува во носот и рацете за подобро вклопување. Супертенските стаклени леќи нудат поголема јасност од пластичните леќи.

Основните својства

Додатоци на производот