Облека за Дуксери ОД 2 Парчиња НА ТОЛЕНИ Џогер Панталони Со Патент Со Качулка Со Качулка Комплети Тренерки Со Џебови

Облека за Дуксери ОД 2 Парчиња НА ТОЛЕНИ Џогер Панталони Со Патент Со Качулка Со Качулка Комплети Тренерки Со Џебови

Това е достапна
DEN 783.84
Количина на стоки:

Висина : 176 см / 5'9" Биста : 89 см / 35. Половината : 60 см / 23,62 инчи. Колк : 97 см / 38,19 инчи. 85% Полиестер, 15% Памук. Затворање на патент. Миење Раце Само. Обични 2 парчиња дуксери за тренерки за жени, комплети за вежбање во еднобојна боја. Дуксерите со целосен патент ве здружуваат во удобност, лабави дуксери со долги ракави со два џебови. Спортските панталони имаат прилагодлив еластичен појас со врвки со 2 странични џебови и 2 задни џебови. Совршен за секојдневни прилики, спортско носење, секојдневно носење, дневна облека, активно, вежбање, фитнес, вежбање, теретана, трчање, џогирање итн. Препорачано миење раце, машина за перење во ладна вода.

Основните својства

Додатоци на производот