RechicGu гроздобер 2 парчиња Бајка Филм Среќа Мит Шарми Пријателство Манжетна Bangle Нараквица Вика Подарок

RechicGu гроздобер 2 парчиња Бајка Филм Среќа Мит Шарми Пријателство Манжетна Bangle Нараквица Вика Подарок

Това е достапна
DEN 191.84
Количина на стоки:

ГОЛЕМИНА : Вика Синџир : 20+5см(7,9+2ин),Бајка Синџир : 17+4см(6,7+1,6 инчи),Книга : 2,3х2см(0,9х0,8ин), Дрвото на животот : 1,9 х 1,7 см(0, 7х0, 6 инчи), Големо огледало : 4х1, 7см(1, 6х0, 7ин), Пакет : 2 парчиња НАРАКВИЦИ со Торба За Подарок отпечатена "речикгу" СТИЛ : има многу приврзоци на синџирот, овие приврзоци имаат стил на бајка, вештерка, мит, меч, дрво на животот, Будистички ом, шапка за вештерки, крст на анк, зло око, библија, зелен лист, метла за вештерки, келтско Келтско Тројство, пентаграм, мачка, лице на месечината, череп, клуч за череп, чајник, жаба, часовник, престол, книга, пенкало, огледало, чевли итн. ПРЕКРАСНИ ПОДАРОЦИ : тие се најдобри избори за подароци за вашите семејства,девојки,сопруга,сестра,ќерка,мајка, деверуша и пријатели на дипломирање, роденден, Денот на Мајката,Божиќ,Божиќ, Денот На Вљубените, годишнината од бракот и сл. СЕРВИС : Rechic Gu главната се вклучат во продажба на сите видови на високо квалитетни модни накит.Било какви проблеми на производот, ве молам дозволете ми да знам, ќе добиете задоволувачко решение. ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ : ние Сме производител на накит и управувана компанија од повеќе од 10 години! Ве молиме побарајте Rechic Gu за повеќе од нашите дизајни!.

Основните својства

Додатоци на производот