Јонекс Моќ Перница Аерус З2 Женски Затворен Суд Чевли

Јонекс Моќ Перница Аерус З2 Женски Затворен Суд Чевли

Това е достапна
DEN 2800.00
Количина на стоки:

Синтетички гумен ѓон Лесни перформанси кои можат да ви помогнат да се движите побрзо на теренот, Чевелот За Внатрешен Двор Aerus Z2 Aerus Z2 Е тука за вас. На само 250 грама Aerus Z2 има Перница за Напојување + за да ги направите вашите чекори што е можно поудобни. Мрежестиот горен дел е стратешки дизајниран за ултра удобност и дишење. Конструкцијата На влошката За Синхро-Вклопување обезбедува поблиско вклопување за помазни транзиции и побрза работа со нозете. Феноменален чевел за играчи кои сакаат ултра лесни перформанси. Суд : Затворен Терен (Бадминтон, Сквош, Кисела Топка, Рекет). Должина : Точно На Големината. Ширина : Средна (Г). Лесни перформанси кои можат да ви помогнат да се движите побрзо на теренот, Чевелот За Внатрешен Двор Aerus Z2 Aerus Z2 Е тука за вас. На само 250 грама Aerus Z2 има Перница за Напојување + за да ги направите вашите чекори што е можно поудобни. Мрежестиот горен дел е стратешки дизајниран за ултра удобност и дишење. Конструкцијата На влошката За Синхро-Вклопување обезбедува поблиско вклопување за помазни транзиции и побрза работа со нозете. Феноменален чевел за играчи кои сакаат ултра лесни перформанси.

Основните својства

Додатоци на производот