Кратки Чизми За Жени Модни Летни И Есенски Женски Чизми Цветна Чипка Мрежа За Дишење Удобни Чизми За Одмор Високи Потпетици

Кратки Чизми За Жени Модни Летни И Есенски Женски Чизми Цветна Чипка Мрежа За Дишење Удобни Чизми За Одмор Високи Потпетици

Това е достапна
DEN 1132.80
Количина на стоки:

100% Мрежа чизми за жени чизми високи до колена женски чизми чизми до бутови чизми на платформа женски зимски чизми каубојски чизми за жени женски чизми чизми црни чизми за жени чизми до колена за жени чизми до глужд чизми за жени чизми до колена женски чизми чизми до колена женски чизми чизми до колена чизми за жени чизми до колена чизми до колена женски чизми чизми до колена чизми жени каубојски чизми зима. Значи чизми со средно теле за жени чизми со влечки за жени женски чизми клин чизми за жени црни бутови високи чизми розови чизми женски чизми до колена бели каубојски чизми женски црни чизми долги чизми за жени чизми до глужд за жени западни чизми со ниска потпетица женски кратки чизми за жени зимски чизми женски чизми чизми над коленото црни чизми за жени чизми со бела платформа женски чизми со средно теле розови чизми за жени водоотпорни чевли за жени папучи чизми високи чизми за жени. црни чизми за жени црни каубојски чизми со ниска потпетица за жени црвени чизми до бутови бели каубојски чизми жени чизми до глужд за жени со нејасни чизми до пета женски црни клин чизми за жени западни чизми слатки чевли велур чизми за жени кафеави чизми до глужд за жени се лизгаат на чизми за жени чизми за клин чизми за сончоглед готски чизми за жени чизми за колена за жени црни чизми за жени глуждот чизми чевли за жени чизми тен чизми жени чизми коленото. Опис : Пол : Жени,Девојче Горен Материјал : Мрежест Ѓон Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Стил На Слободно Време : Принцеза,Секојдневен,Елегантен Стил На Пети : Тркалезна Пета Висока Стил : Средна Потпетица Тип На Затворање : Патент Чизми Висина : 12см/4.72" Чевли Висока Пета : 4.77" Платформа Висина : 3см/1.18" Пакет : 1 Пар Женски Чевли ЗАБЕЛЕШКА : големината Ќе биде Помала Поради Конкавниот Дизајн , ВИ предлагаме ДА ЈА ИЗБЕРЕТЕ Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.

Основните својства

Додатоци на производот