Тир Женски Airtec Racerback Перформанси Спорт Резервоарот Врвот

Тир Женски Airtec Racerback Перформанси Спорт Резервоарот Врвот

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Брзо сушење Дизајниран за оптимален опсег на движење. Атлетско вклопување за нерестриктивно движење. 91% Полиестер, 9% Спандекс. Ткаенината на Airtec е ултра-дише и ја отстранува влагата, ставајќи го протокот на воздух во првите редови. Влага фитил и брзо сува. Дизајниран за оптимален опсег на движење. Конструкција без чафе во рацете и деколтето. Атлетско вклопување за нерестриктивно движење. Издвоите и ја надминуваат конкуренцијата Во Резервоарот Тир Аиртек. Одликувајќи се со Супер лесна И дише Аиртек Ткаенина, конструкција без плевел и флексибилен дизајн за оптимален опсег на движење, женскиот резервоар За Аиртек е направен за да ви биде удобно додека вежбате. Карактеристики : .

Основните својства

Додатоци на производот