продавницафаби Еднократно Пливање Пелени Прилагодливи Стилски Одговара на Ултра Премија од 8-36 килограми за Часови По Пливање

продавницафаби Еднократно Пливање Пелени Прилагодливи Стилски Одговара на Ултра Премија од 8-36 килограми за Часови По Пливање

Това е достапна
DEN 239.84
Количина на стоки:

Полиестер поставата Материјал : 100% полиестер. Пелените за базен за повеќекратна употреба се прилагодливи за бебиња од 8-36 фунти, една големина одговара на 0-36 месеци. Водоотпорен Надворешен и Мек Внатрешен : Водоотпорен 100% Полиестер со ПУЛ,дизајниран за држење цврсти материи. Внатрешниот слој од полиестерска мрежа е мек и лесен за чистење. Уживајте во Пливањето : нашите водени пелени не содржат внатрешен апсорбирачки слој бидејќи штом ќе пливате тој слој ќе ја апсорбира водата и ќе го измери дното на вашето бебе надолу. Раширено Вклопување : Внатрешните полиестерски еластики на отворите на половината и нозете со меки врски за ликра обезбедуваат сигурно, еластично вклопување и лесно вклучување и исклучување. Прилагодливи Прилепувања : 3 реда прилепувања на секоја страна, што ви овозможува целосно да ја прилагодите пелената на која било поставка за големина. 2 редови на прилепувања напред, што ви овозможува да ја прилагодите висината на пелената и да се вклопите околу нозете. Полиестер поставата. Материјал : 100% полиестер. Пелените за базен за повеќекратна употреба се прилагодливи за бебиња од 8-36 фунти, една големина одговара на 0-36 месеци. Водоотпорен Надворешен и Мек Внатрешен : Водоотпорен 100% Полиестер со ПУЛ,дизајниран за држење цврсти материи. Внатрешниот слој од полиестерска мрежа е мек и лесен за чистење. Уживајте во Пливањето : нашите водени пелени не содржат внатрешен апсорбирачки слој бидејќи штом ќе пливате тој слој ќе ја апсорбира водата и ќе го измери дното на вашето бебе надолу. Раширено Вклопување : Внатрешните полиестерски еластики на отворите на половината и нозете со меки врски за ликра обезбедуваат сигурно, еластично вклопување и лесно вклучување и исклучување. Прилагодливи Прилепувања : 3 реда прилепувања на секоја страна, што ви овозможува целосно да ја прилагодите пелената на која било поставка за големина.

Основните својства

Додатоци на производот