Дрво Пулпа Памук Миење Садови Кујна Чистач, 3 Пакет Еднократно Миење Садови Чистење Дрво Пулпа Памук Двострани Повеќенаменски Нелепливи Дрво Пулпа Памук За Јадења,

Дрво Пулпа Памук Миење Садови Кујна Чистач, 3 Пакет Еднократно Миење Садови Чистење Дрво Пулпа Памук Двострани Повеќенаменски Нелепливи Дрво Пулпа

Това е достапна
DEN 159.84
Количина на стоки:

●ТОПОЛ ПРОИЗВОД на TIKTOK ® Сунѓерите се направени од памук од пулпа од природно дрво, кој е многу апсорбирачки Со меките и нежни влакна, полесно е ефикасно и длабоко отстранување на маслото. Сунѓерите се компресирани пред да се сретнат со вода, тие ќе станат меки во состојба на апсорпција на вода и ќе се стврднат по сушењето. ®НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ памукот од дрвена пулпа е отпорен на гребење. Лесно е да се апсорбира вода и масло, како и брзо да се избрише нечистотијата, прашината, маслото и маснотиите. Сунѓерите се исто така отпорни на топлина и еколошки. Се што ви треба е малку сапун и вода тогаш сте во можност да ја исчистите секоја површина темелно и без напор!. ●ИЗДРЖЛИВ И ЕДНОКРАТНО употреблив ● Секој чистач за памучни садови од дрвена пулпа е безбеден за миење садови и брзо сушење што ви овозможува да користите еден чистач за сунѓер повеќе од неколку пати пред да треба да се префрлите. Благодарение на поголемата порозна површина тие се спротивставуваат на заробување на мириси или остатоци од храна за беспрекорно искуство за чистење. ●МАГИЧНО СВОЈСТВО●во состојба на апсорпција на вода, компримираните сунѓери од пулпа од дрво стануваат меки и еластични веднаш, додека повторно се стврднуваат и цврсти по сушењето. Прилично е лесно да се избрише нечистотијата без да оставиме гребнатини со нашите сунѓери. Откако ќе ги користите сунѓерите, исплакнете ги со вода, ставете ги на суво и чисто место, тие брзо ќе се исушат и нема да смрдат. Памукот од дрвена пулпа е неверојатен за лесно перење, памукот од дрвена пулпа одлично чисти сѐ, од прибор до валкани тави, совршен за перење овошје и зеленчук.

Основните својства

Додатоци на производот