Rock Heavy Metal Electric Guitar On Fire USB Drige Credit Cart Design USB Flash Drive U диск Thumb Drive 32g

Rock Heavy Metal Electric Guitar On Fire USB Drige Credit Cart Design USB Flash Drive U диск Thumb Drive 32g

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

пластика Направени во САД или увезени. Материјал : Овој U диск усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз пренос и долг животен век. Карактеристики : Нашиот USB диск е дизајн во стил на картички, модерен и роман, напуштајќи ја традиционалната форма на дискот U и да се издвојува. Водоотпорни : Овие погони на палецот се водоотпорни, испоински пропусти, шок -изобилни и антимагнетски; Прекрасно изработена, со светли бои, без избледување и текстура со висок степен. Големина : 3,3 × 2inch. Дизајн на кредитна картичка USB флеш диск, тенок и удобен, приклучок и игра. Прилики : USB флеш -уредот може да се користи за дневна канцеларија работа, складирање на информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученик, лична слика и решавање на визит -картичката. Ова е исклучителен и практичен диск од типот на картички. Изгледот на овој USB флеш-уред е симпатичен и модерен, а материјалот е отпорен на абење и издржлив. Без оглед дали сте во деловна канцеларија или дневна употреба, овој USB-уред е најдобриот и совршен избор. Ако барате соодветни дискови на палецот, ние го имаме овој производ за вас.

Основните својства

Додатоци на производот