Хиперион Кафе Тамблер, Гранични Производители Кафе Кригла, Подарок За Него, 13.5 мл, Фантазија Вино Гимнастичар, Прилагодено Подарок За Гејмер, Гик Младоженци Подаро?

Хиперион Кафе Тамблер, Гранични Производители Кафе Кригла, Подарок За Него, 13.5 мл, Фантазија Вино Гимнастичар, Прилагодено Подарок

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Карактеристики двојна ѕидна изолација за да се осигурате дека вашиот пијалок останува ладен или топол, тој ја задржува топлината до 3 часа и останува ладен до 6 часа Дозволете секогаш да го вкусите најдобриот вкус на пијалокот. Погоден за кафе, вино, ладно пијалак или чај. Шолјата за кафе е лесна и лесна за носење, површината на неа е мат облога во прав, овој дизајн без пот ја прави шолјата за кафе лесна за држење, нежно се вклопува во вашата рака. Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик за храна 304, облогата со кригла за кафе нема да произведе никаков вкус и нема да ' рѓосува, се препорачува миење раце. Структурата на телото на шолјата за кафе е цврста, може да се користи подолг временски период. Шолјата за кафе е погодна за дома, патување, канцеларија, салон, бар, ресторан и многу други прилики. Тоа е исто така совршен подарок за Денот на Таткото, Денот на Мајката, Роденденот и Божиќ. Заштитата на земјата е наша должност, нашата шолја за кафе не е направена само од еколошки материјал, туку ви носи здрав начин на живот. Доколку има некаков проблем со производот, слободно контактирајте не, ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро. Карактеристики двојна ѕидна изолација за да се осигурате дека вашиот пијалок останува ладен или топол, тој ја задржува топлината до 3 часа и останува ладен до 6 часа. Дозволете секогаш да го вкусите најдобриот вкус на пијалокот. Погоден за кафе, вино, ладно пијалак или чај. Шолјата за кафе е лесна и лесна за носење, површината на неа е мат облога во прав, овој дизајн без пот ја прави шолјата за кафе лесна за држење, нежно се вклопува во вашата рака.

Основните својства

Додатоци на производот