комбокуб 3 парчиња Џамбо Патент Торба За Чување На Плакарот Кралот Утешител, перница, јорган, постелнина, Облека, Ќебе Организаторите Со Голем Јасен Прозорец &засил?

комбокуб 3 парчиња Џамбо Патент Торба За Чување На Плакарот Кралот Утешител, перница, јорган, постелнина, Облека, Ќебе Организаторите Со Голем

Това е достапна
DEN 319.84
Количина на стоки:

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-Дише И неткаен материјал кој обезбедува одлична вентилација, на крајот одржувајќи ги складираните предмети свежи подолго време ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - секоја кеса за складирање мери 23 3/5 "за 15 7/10 " за 13 4/5". Може да се преклопи рамно кога не е во употреба. ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР-Идеален За облека, џемпери, палта, јакни, чевли, играчки, утешители, ќебиња, кутија за перници, дополнителни комплети чаршафи и постелнина. ЗАСИЛЕНА РАЧКА-Имплементирана за дополнителна цврстина, осигурувајќи се дека нашите производи се издржливи подолг временски период. Повеќекратна УПОТРЕБА - Совршена како подарок за загревање на куќата или за студенти кои се преселуваат во студентски дом, гаража за складирање дополнителни предмети за домаќинството, сезонски украси или семејни спомени и уште повеќе!. Дали сте се прашувале како да се справите со сезонската облека, ќебиња, постелнини?. Како одминува времето, се повеќе и повеќе работи ќе го наполнат вашиот плакар и без доволно простор за нивно складирање. Во овој случај, потребен ви е овој сад за складирање со голем капацитет за да ги организирате вашите работи, идеален за облека, џемпери, палта, јакни, чевли, играчки, утешители, ќебиња, кутија за перници, дополнителни комплети чаршафи и постелнина!.

Основните својства

Додатоци на производот