PUIG 0336W Clear Custom II шофершајбна за 8 фарови

PUIG 0336W Clear Custom II шофершајбна за 8 фарови

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Прецизно вклопување Вклучени хардвер и упатства. Хулахопки на рачката. Број на дел : 0336 W. Прецизно вклопување. Вклучени хардвер и упатства. Хулахопки на рачката. Број на дел : 0336 W. Боја : Clear Marketing Боја : Clear Primary Color : Clearuniversal Windricks за не-кружни фарови. Направено од 3мм поликарбонат. Комплет за монтирање е вклучен за да одговара на лентите со тркалезни ленти со дијаметар од 7/8 или 1.

Основните својства

Додатоци на производот