TFIIEXFL 200 листови сезоната на фото албум СТРУП КАРТИК Класичен албум со фото хартија од 6 инчи

TFIIEXFL 200 листови сезоната на фото албум СТРУП КАРТИК Класичен албум со фото хартија од 6 инчи

Това е достапна
DEN 2934.08
Количина на стоки:

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи DIY вашиот специјален бележник, уживајте во вашиот личен албум со фотографии. Запомнете се сеќавања за патувања за одмор, семејства, годишнини за свадби, роденденски забави, итн. И оживејте го вашето пријателство, loveубов и грижа за семејството. DIY фото албумот е добар избор за да ги заштитите вашите слики и да направите подарок. Функција : Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други специјални работи. Да го доживеете вашиот специјален бележник, уживајте во вашиот личен албум за фотографии. Запомнете ги сеќавањата на празничните патувања, семејствата, годишниците за венчавки, роденденските забави, итн. И оживејте го вашиот Пријателство, loveубов и грижа за семејството.Диј фото албумот е добар избор да ги заштитите вашите слики и да направите подарок.COLOR : како фото -шоу : околу 18*26*5 cmweight : Околу 0,35 кг / парчиња материјал : Парцела за хартија вклучувајќи : 1 парче * Фото албум Теат аблумот на фотографијата ќе содржи 200 парчиња 6 инчи Фото-продажба-услуга и повратна информација : Ние внимателно ќе го провериме Poduct пред да испратиме парцела, доколку производот има проблем, ве молиме, не оставајте негативни, мрежни повратни информации или спор, контакт, контакт, контакт, контакт, контакт, контакт, контакт, контакт, контакт, контакт Прво, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот.

Основните својства

Додатоци на производот