X - DREE 4mm x 160mm Сина Рачка Со Дијамантска Обложена Тркалезна Конусна Датотека 10 парчиња (4mm x 160mm Сина Дијамантска Обложена Тркалезна Конусна Датотека 10 парчиња

X - DREE 4mm x 160mm Сина Рачка Со Дијамантска Обложена Тркалезна Конусна Датотека 10 парчиња (4mm x 160mm Сина Дијамантска Обложена

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Име На Производот : Дијамант Датотеки Во Собата; Материјал : Дијамант, Метал, Пластика Дијаметар на дупката за дупчење : 4мм/ 0,157"; Вкупна Должина : 160мм/ 6,3". Големина на рачката : 6 х 50мм/ 0,23 "х 2" (Макс.Д*Л); Главна Боја : Сина, Златен Тон. Нето Тежина : 210гр (Песо Нето : 210гр. Содржина На Пакетот : 10 Х Дијамант Датотеки Во собата (Контенидо дел пакет : 10 х Дијамант Датотеки во собата. Име На Производот : Дијамант Датотеки Во Собата; Материјал : Дијамант, Метал, Пластика. Дијаметар на дупката за дупчење : 4мм/ 0,157"; Вкупна Должина : 160мм/ 6,3". Големина на рачката : 6 х 50мм/ 0,23 "х 2" (Макс.Д*Л); Главна Боја : Сина, Златен Тон. Нето Тежина : 210гр (Песо Нето : 210гр. Содржина На Пакетот : 10 Х Дијамант Датотеки Во собата (Контенидо дел пакет : 10 х Дијамант Датотеки во собата. 4мм х 160мм Сина Рачка Со Дијамантски Обложена Тркалезна Конусна Датотека 10 парчиња 10 парчиња датотеки, вклучувајќи : изедначување на рамен, квадрат, барет, секач, премин, круг, овална, половина круг, триаголник и датотека за чување. Може да одговара на различни облик објекти треба. Секоја датотека уникатна форма за покривање на обликување, формирање, резба, гравирање и отстранување на материјалот.

Основните својства

Додатоци на производот