Chanzon TVS Diodes 1.5Ke36a 1.5Ke36 1500W 36V DO-2010 Enidirectional Channel 1500 Watt 36 Волт

Chanzon TVS Diodes 1.5Ke36a 1.5Ke36 1500W 36V DO-2010 Enidirectional Channel 1500 Watt 36 Волт

Това е достапна
DEN 95.84
Количина на стоки:

15 Ke 36a (1500 вати - 36 V). Компонента за електроника во согласност со олово / ROHS / преку дупка. Уни-насочен минлив напонски потиснувач преку диоди на дупки. Погледнете ја сликата 2-7 за табелата за податоци за спецификации. Пакувајте во ESD торба со главна етикета, долго време заштита и индицирање.5 Ke 36a (1500 вати - 36 V). Компонента за електроника во согласност со олово / ROHS / преку дупка. Уни-насочен минлив напонски потиснувач преку диоди на дупки. Погледнете ја сликата 2-7 за табелата за податоци за спецификации. Пакувајте во ESD торба со главна етикета, долго време заштита и индицирање. Погледнете ја сликата 2-7 за податоците за спецификациите.Проид Тип : TVS Diodebrand : Chanzon Part Број : 1.5 Ke36apackage Case : DO-201 Ad Qty : 20 Белешка : Пакет во ESD Bag со етикета за главни спецификации, за долгогодишна заштита и индекција.

Основните својства

Додатоци на производот