6 инчи Број на лебдечка куќа од не'рѓосувачки челик, метални броеви на модерни куќи, за отворено поштенско сандаче дворот домашен wallид врата од врата со комплет за н?

6 инчи Број на лебдечка куќа од не'рѓосувачки челик, метални броеви на модерни куќи, за отворено поштенско сандаче дворот домашен wallид врата

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Лесно за читање на фонтот - Класичните броеви на адреса ќе создадат добар ефект на сенка по инсталацијата, така што можете да се обидете да ја насочите светлината на него за да добиете добри ноќни визуелни ефекти, а големата големина исполнува многу 911 барања на заедницата Опции за крајно поставување - монтирање вертикално, хоризонтално или под агол за да одговараат на вашиот сопствен креативен стил; Може да се инсталира со растојанија за лебдечки ефект или без за светло изглед. Никогаш 'рѓа - број изработен од квалитетен не'рѓосувачки челик и неговата сјајна површина ќе додаде елеганција во вашиот дом; Понатаму, со црна завршница отпорна на временски услови, направете бројки тешки и никогаш не 'рѓаат. Супер лесна инсталација - монтирање на хардвер за црвени или лебдечки броеви и поедноставени упатства, потребна ви е само пред -дупчење во површината, а потоа заврткајте ги броевите; Инсталацијата трае само неколку минути. Висока 6 инчи, дебелина од 0,5 инчи, тие можат да бидат широко применети во куќи, градини, поштенски сандачиња, улици, итн., Ја намалуваат можноста за пропуштени испораки или изгубени посетители со овие големи броеви на адреса на wallидови. Не пропуштајте испорака - користете ги овие големи броеви на црни куќи за јасно да ја идентификувате вашата домашна адреса; Алтернативно, можете да ги користите овие како броеви за поштенско сандаче за повеќе рурални адреси; Помогнете на USPS, UPS -от, Fed Ex, DHL, возачи за испорака на храна и повеќе лоцирајте го вашиот дом или канцеларија. Лесно за читање на фонтот - Класичните броеви на адреса ќе создадат добар ефект на сенка по инсталацијата, така што можете да се обидете да ја насочите светлината на него за да добиете добри ноќни визуелни ефекти, а големата големина исполнува многу 911 барања на заедницата. Опции за крајно поставување - монтирање вертикално, хоризонтално или под агол за да одговараат на вашиот сопствен креативен стил; Може да се инсталира со растојанија за лебдечки ефект или без за светло изглед.

Основните својства

Додатоци на производот