Happyyami 40 парчиња Полимерна Глина Мини Бонбони Трска Божиќ Бонбони Трска Глина Мини Виножито Лижавче Бонбони Шарми Божиќ Монистра ЗА Diy Занает Телефонски Бележник Ма

Happyyami 40 парчиња Полимерна Глина Мини Бонбони Трска Божиќ Бонбони Трска Глина Мини Виножито Лижавче Бонбони Шарми Божиќ Монистра ЗА Diy

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

?`+Материјал : неговиот материјал е полимерна глина, отпорен на абење и , не е лесен за оштетување, исклучителен, компактен и лесен ?Quosive : овие симпатични орнаменти се совршени и за употреба на станбена и деловна декорација тие можат да бидат обесени Од Новогодишни елки, копчиња на вратите, на мантијата на огништето или каде и да сакате. ?Quode Application : Погоден За украсување на рачно изработени материјали На Божиќ, кутии ЗА мобилни телефони, чанти, играчки, капи итн. ?`+Симпатична ФОРМА На Бонбони Трска : Погоден За уметнички занаетчиски проект и декорација на забави, не може да се примени на природни или уметнички нокти, но исто така погоден за украсување на вашиот мобилен телефон, книги, медиа плеер каде што сакате да декорирате. ?Qurfect СОВРШЕН ЗА DIY Занаети : БОЖИЌ тематските DIY додатоци, лесно да ги красат Вашиот Божиќ партија. Може да се користи ЗА куќиште ЗА мобилни телефони САМ, кутија за канцелариски материјал, магнет за фрижидер, торба итн. Опис-Големина : 3. 00Х0, 35Х0, 35см/1. 18Х0, 14Х0, 14х0, 14 инчи-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Полимерна Глина Пакет, Вклучувајќи 40 х Додатоци За Бонбони Трска.

Основните својства

Додатоци на производот