Простор Мачка Уметност Миленичиња Бандана Јака - Мачка Уметност Шамија Јака - Цртан Филм Печатење Куче Бандана

Простор Мачка Уметност Миленичиња Бандана Јака - Мачка Уметност Шамија Јака - Цртан Филм Печатење Куче Бандана

Това е достапна
DEN 712.00
Количина на стоки:

Вселенската Уметност За Мачки е достапна во 3 големини Ве молиме изберете ја соодветната големина според големината на вашето домашно милениче. Квалитетна И Издржлива Уметност За Мачки во Вселената е изработена од квалитетен полиестер, кој е мек и удобен за носење на вашето домашно милениче. Лесно за чистење : Уметноста На Вселенската Мачка може да се измие и повторно да се користи. Оставете го вашето домашно милениче да се истакне со оваа бандана со јака за миленичиња. Уметноста на мачки е Дизајнирана и отпечатена Во Калифорнија. Вселенската Уметност За Мачки е достапна во 3 големини. Ве молиме изберете ја соодветната големина според големината на вашето домашно милениче. Квалитетна И Издржлива Уметност За Мачки во Вселената е изработена од квалитетен полиестер, кој е мек и удобен за носење на вашето домашно милениче. Лесно за чистење : Уметноста На Вселенската Мачка може да се измие и повторно да се користи. Оставете го вашето домашно милениче да се истакне со оваа бандана со јака за миленичиња. Уметноста на мачки е Дизајнирана и отпечатена Во Калифорнија. Барате нешто повеќе непобедливо? Уметноста на вселенската Мачка е целосно симпатична. На вашето домашно милениче ќе му се допадне и банданата ќе направи вашето малечко да изгледа убаво и слатко.

Основните својства

Додатоци на производот