Дански Дизајни Теал Вудленд Харе Машина За Перење Длабоко Исполнето Куче/Кученце Длабоко Јорган Голем

Дански Дизајни Теал Вудленд Харе Машина За Перење Длабоко Исполнето Куче/Кученце Длабоко Јорган Голем

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Дански Дизајн Производ 100% памучна ткаенина. Иконско шумско суштество отпечатено на полноќна сина позадина, што ги одразува боите на шумската ноќ. Исполнет Со Суперсофт Термички Полиестерски Влакна. Нашите јоргани имаат отстранливи капаци и се целосно перат и лесно се сушат. Опис На Производот 0 Сет Содржи : Дански Дизајн Шумски Елен Луксузен Длабок Јорган Голем.

Основните својства

Додатоци на производот