ЈАСГУД Бавен Сад За Кучиња За Големи Кучиња, Бавен Фидер Против Голтање, Стоп За Надуеност, Бавно Јадење Голема Чинија За Миленичиња

ЈАСГУД Бавен Сад За Кучиња За Големи Кучиња, Бавен Фидер Против Голтање, Стоп За Надуеност, Бавно Јадење Голема Чинија За Миленичиња

Това е достапна
DEN 191.84
Количина на стоки:

●Топол совет : Ова НЕ Е САД ЗА МАЧКИ !Овој сад за кучиња е направен од пп материјали безбедни за храна,со висока јачина и е бпа,без ФталатПроизводот може да се рециклира 100% . ГолеминаСад Дијаметар 9.Сад Висока 1,5 Инчи.Ова е исто така одличен Сад За Исхрана.Уникатниот дизајн прави секоја количина храна да оди подалеку и така кучето се чувствува сито на помала количина храна. Погоден за влажна или сува храна; Одлично решение за кучиња кои јадат и пијат брзо. Карактеристики : Извор на дизајнот на природата, имитирајќи ја околината на процесот на потрага по диви кучиња, секој оброк ќе се претвори во куче здрави и среќни игри. Садот за бавно хранење е внимателно дизајниран да го забави хранењето што го поттикнува миленичето да јаде или пие со побавно темпо спречување на варење, повраќање и надуеност. Помогнете во контролата на дебелината кај кучињата со лавиринт во сад и диета контролирана со калории. Јадењето побавно е поздраво за вашето куче. Лесно за чистење и безбедна машина за миење садови Со Врвна решетка.Овој бавен сад може да собере околу 3 чаши сува храна за кучиња.

Основните својства

Додатоци на производот