Исценети рачни масоши за масовно намалување на целулит четка спа -маса масажа за масажа четка четка четка за бања бања бамбус отпуштање бањата кафеава четка за чис?

Исценети рачни масоши за масовно намалување на целулит четка спа -маса масажа за масажа четка четка четка за бања бања бамбус отпуштање бањата

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Дрвен масажер-изработен од материјал, мулти-намената чистач е идеален за употреба по туширање Отстранувач на целулит-Направен од материјал, мулти-намена чистачот е за употреба по туширање. Масажари- мека влакнеста коса, пријателска за вашата кожа. Четка за масажа против целулит- направете го вашето тело мазно со отстранување на прашината на површината на вашата кожа, бришејќи вишок масло во порите. Четка за масажа на лице- Масажарот помага во стимулирање на лимфот што го промовира цртањето на течноста во капиларите. Дрвен масажер-изработен од материјал, мулти-намената чистач е идеален за употреба по туширање. Отстранувач на целулит-Направен од материјал, мулти-намена чистачот е за употреба по туширање. Масажари- мека влакнеста коса, пријателска за вашата кожа. Четка за масажа против целулит- направете го вашето тело мазно со отстранување на прашината на површината на вашата кожа, бришејќи вишок масло во порите. Четка за масажа на лице- Масажарот помага во стимулирање на лимфот што го промовира цртањето на течноста во капиларите. Пакетот вклучува 1 X Карактеристики на четката за масажа - Големина : Околу 12,8 x 4 x 1cm Masager. - Боја : кафеава рачна масажер. - Материјал : четка за тело од дрво и гума перница. - Масажарот помага во стимулирање на лимфот што го промовира цртањето на течноста во масивата за спа -капилари.

Основните својства

Додатоци на производот