2 пакувања за работни капачиња со копче и џемпери, тропски лисја прилагодливи буфантни чистачи за четкички конска опашка

2 пакувања за работни капачиња со копче и џемпери, тропски лисја прилагодливи буфантни чистачи за четкички конска опашка

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

100% полиестер Затворање на влечење. Материјали за машини. Работа удобно : Нашите работни капачиња имаат вградена џемпери на челото што брзо ја апсорбира потта, без да дозволи да влезе во очите, што го прави непогоден за долги часови на работа или вежбање. Дизајнот на копчињата го прави вашето работно време посреќно и се користи како модерен додаток за да ги надополни вашите секојдневни облеки. Широко користени : жените буфрен штрајкувачки капи се вклопуваат за каква било фризура, широко применлива за бањата за работа или убавина, салата, фитнес, лице, готвење, медицинска сестра и друга работа, чувајте го најдобриот статус во работата. Прилагодливо унисекс капаче за чистење изработено од висококвалитетно, меко и памучно влакно пријателско со кожа, прилагодливиот буфан со копчиња е лесен, дише и удобно за цел ден. Копче и дизајн на џемпери : Вградената џемпери на деловите од челото може да ја апсорбира потта за да ја задржи главата да остане суво и да се чувствува ладно и дише. Количина : 2 парчиња Материјал : 100% полиестер Два начини за носење : 1. Обезбедете ја косата со еластична лента и врзете ја во конска опашка 2. Завиткајте ја косата во торбичката за конска опашка и зацврстете ја со еластична лента PS : Еластичниот опсег е доволно долго, можете да го врзувате во лак или друга форма, изгледа повеќе симпатично.

Основните својства

Додатоци на производот