AEXIT M8X10MM хексадецимални нокти, завртки и прицврстувачи на приклучоците за навој на навој, бронзен тон 30 парчиња за ореви и завртки поставува мебел од дрво

AEXIT M8X10MM хексадецимални нокти, завртки и прицврстувачи на приклучоците за навој на навој, бронзен тон 30 парчиња за ореви и завртки

Това е достапна
DEN 152.48
Количина на стоки:

Големина на низата : (женски) M8/0,32 ''; Име на производот : Вметнување на мебел Материјал : метал; Тежина : 73g. Содржина на пакет : 30 парчиња x мебел Вметнете орев; Главна боја : бронзен тон. Ширина на хексадецимален приклучок : 8мм/0,32 "; Тип на глава : Хекс -приклучок глава. Целокупната должина : 10мм/0,4 ''; надворешен дијаметар : 12мм/0,47". Големина на низата : (женски) M8/0,32 ''; Име на производот : Вметнување на мебел. Материјал : метал; Тежина : 73g. Содржина на пакет : 30 парчиња x мебел Вметнете орев; Главна боја : бронзен тон. Ширина на хексадецимален приклучок : 8мм/0,32 "; Тип на глава : Хекс -приклучок глава. Целокупната должина : 10мм/0,4 ''; надворешен дијаметар : 12мм/0,47". Карактеристики : Хекс штекер, вметнете орев е изработен од метален материјал, бронзен тон. Тоа е широко користено за мебел, дрво и сл. Тоа е дел од додатокот за прицврстување на хардверот.

Основните својства

Додатоци на производот