Светли Обоени Кученца Елка Здолниште Чипка Божиќни Украси Божиќна Елка Мат Празнична Декорација

Светли Обоени Кученца Елка Здолниште Чипка Божиќни Украси Божиќна Елка Мат Празнична Декорација

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Вештачка крпа од микрофибер Црвено Врзано Здолниште За Новогодишна елка, свиленкасто и меко, за украсување на основата на дрвото. Стабилно место за божиќни подароци. Црвените ремени се лесни за носење и го спречуваат здолништето на дрвото да се заниша наоколу. Полн со празнична атмосфера. Здолниште За Новогодишна елка со низок клуч и текстура. Погоден и за природни и за вештачки дрвја. Изберете од три големини. Лесно за нега, рачно или машинско перење. Украси за новогодишна елка, топли украси за домот, во голема мера ја подобруваат вашата фестивалска атмосфера. Не грижете се немате соодветно здолниште од дрво, во продавницата има различни модели на здолништа од дрвја, добредојдовте да изберете!. Вештачка крпа од микрофибер. Црвено Врзано Здолниште За Новогодишна елка, свиленкасто и меко, за украсување на основата на дрвото. Стабилно место за божиќни подароци. Црвените ремени се лесни за носење и го спречуваат здолништето на дрвото да се заниша наоколу. Полн со празнична атмосфера. Здолниште За Новогодишна елка со низок клуч и текстура. Погоден и за природни и за вештачки дрвја. Изберете од три големини. Лесно за нега, рачно или машинско перење. Украси за новогодишна елка, топли украси за домот, во голема мера ја подобруваат вашата фестивалска атмосфера.

Основните својства

Додатоци на производот