Предатор Билијард крпа - за раце и вратило - памук

Предатор Билијард крпа - за раце и вратило - памук

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Погоден начин на сушење на рацете и вратилото додека играте и можете лесно да се прикачи на вашиот случај Предатор извезено лого со жолта боја. Има пластичен клип за прикачување на вашиот случај. Погоден начин на сушење на рацете и вратилото додека играте и можете лесно да се прикачи на вашиот случај. Предатор извезено лого со жолта боја. Има пластичен клип за прикачување на вашиот случај. Спецификации на производот : · Тежина на производот : 3,8 мл · Големина на производот : 16 "x 7.5" - Почитуван клиент, ви благодарам за интересот за нашите производи! Ние го гарантираме вашето задоволство од секој производ што го продаваме! Willе сториме сé што можеме за да се осигураме дека вашата нарачка е секогаш доставена навреме и во одлична состојба !!!.

Основните својства

Додатоци на производот