Winмичка Гимнастичка Лента Ролери Намотка СО 4м Стример танцување лента замена

Winмичка Гимнастичка Лента Ролери Намотка СО 4м Стример танцување лента замена

Това е достапна
DEN 959.20
Количина на стоки:

Одлична Кутија за Складирање за Лента, заштита на лентата и продолжување на животниот век на лентата Вклучува комплементарна замена НА Виножито лента 4М. Користејќи ја Нашата специјална техника На Производство, кутијата со ленти е отпорна на прекин (освен намерно треснување). Ergономскиот Дизајн Овозможува лесно навивање на лентата. 60 ДЕНА враќање на парите гарантирано само со Идеи за продавач4живот.

Основните својства

Додатоци на производот