Стилски Женски Транзиција Фотохромни Цветни Цвеќиња Очила ЗА Читање УВ400 Ги Штитат Очилата За Сонце

Стилски Женски Транзиција Фотохромни Цветни Цвеќиња Очила ЗА Читање УВ400 Ги Штитат Очилата За Сонце

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Пластична рамка не-поларизирани. Ширина на објективот : 50 милиметри. Висина на објективот : 24 милиметри. Мост : 15 милиметри. Пластична рамка. не-поларизирани. Ширина на објективот : 50 милиметри. Висина на објективот : 24 милиметри. Мост : 15 милиметри. 100% Сосема Нов Пол : Жени Објектив : Преодна Фотохромна Рамка На Објективот : Црн / Виолетов / Кафеав Материјал : Пластична Големина : Ширина на Рамката 135мм, висина на Рамката 22мм, должина на Рамката 132мм, Мост На Носот 15мм Јачина : +1.

Основните својства

Додатоци на производот