Термаџан Термални Кошули За Жени V Вратот Долг Ракав Зимски Врвови Термална Долна Кошула За Жени

Термаџан Термални Кошули За Жени V Вратот Долг Ракав Зимски Врвови Термална Долна Кошула За Жени

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Задржување на топлина : термаџан женска термална долна облека ја спречува топлината на вашето тело да избега. Тие обезбедуваат дополнителна топлина и удобност за да направат совршен секојдневен основен слој. Ултра Мека : нашите женски термални врвови се обложени со руно за дополнителна мекост на вашата кожа. Тие ќе ве заштитат од студ за дополнителна удобност. Фитил за влага : додека сте дома или на работа, нашите термални жени од долна кошула ќе ве одржуваат суви и без мирис. Без оглед на активноста, ќе останете сигурни цел ден. 4 Начин На Истегнување : меката и растеглива ткаенина на оваа термална долна облека за жени цврсто се вклопува на вашата кожа и ќе ве одржува слободно да се движите без разлика каква е вашата активност. Слој Нагоре : кога станува збор за стилот и удобноста, нашите женски зимски врвови се идеалниот основен слој за носење во текот на денот.

Основните својства

Додатоци на производот