Дин И Тајлер Антички Куче Јака-Цврст Месинг Хардвер - Црна Големина 28 х 1 1/2 Ширина. Одговара На Големината На Вратот 26 Инчи до 30 Инчи.

Дин И Тајлер Антички Куче Јака-Цврст Месинг Хардвер - Црна Големина 28 х 1 1/2 Ширина. Одговара На Големината На Вратот 26 Инчи

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Кожа со полно зрно Должина : 16 - до 40-инчи. Ширина : 1,9 инчи. Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела. Кожа со полно зрно. Должина : 16 - до 40-инчи. Ширина : 1,9 инчи. Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела. Антиката има антички месинг плочи со столбови од пирамидални никел столпчиња помеѓу нив. Антиката е секојдневната јака На Тајлер бидејќи е исклучително издржлива и згодна.

Основните својства

Додатоци на производот